JagodaAcaiBerry.pl

Jagody Acai – ceny, sklepy, opinie

Jagody Acai dostępne są w wielu sklepach pod wieloma postaciami. Zapewne nie raz zdarzało się wam trafiać na promocje preparatów z Acai, których sprzedaż bardzo często prowadzona jest pod hasłem niebywałych okazji. Nawet tak ekspansywnie reklamowane środki nie należą jednak do tanich, bo sama jagoda nie jest niestety tanim owocem. Na miejscu, w którym rośnie, tj. w Amazonii, występuje powszechnie i nawet uważa się ją za pożywienie biedoty, ale ponieważ bardzo trudno się ją przechowuje i owoc występuje w jednym jedynym miejscu na naszym globie, pozyskanie go dla naszych potrzeb jest dość drogie. Ze stosunkowo wysoką ceną należy się więc pogodzić.

Jagody Acai - ceny preparatów

Ceny preparatów zależą więc głównie od samej jagody. Taniej można kupić jedynie takie środki, które zawierają ją w znikomych ilościach. Wtedy jednak trudno liczyć na zadowalające efekty. Trudno w ogóle przekonać się o jakichkolwiek właściwościach jagody. Droższe preparaty (ich cena z reguły kształtuje się na poziomie minimum 100 zł), mogą występować pod postacią suplementów z samej jagody, lub w postaci mieszanek (bogatych w Acai) z innymi substancjami, o działaniu ukierunkowanym bądź to na oczyszczanie organizmu, bądź to na odchudzanie. Ich ceny utrzymują się na zbliżonym poziomie, bo decydujący jest koszt pozyskania jagody i koszt perfekcyjnego dopracowania składu preparatu.

Jagody Acai - sklepy

Suplementy z Acai można kupić w wielu aptekach (również w postaci soku), w sklepach ze zdrową żywnością (w tym w postaci suszu czy też raczej jagody liofilizowanej), oraz w sklepach z odżywkami dla sportowców bądź naturalnymi kosmetykami i suplementami. Jest gdzie i w czym wybierać. Niestety w internecie aż roi się od stron, przekierowujących klientów na podejrzane serwisy, zachęcających do dokonania transakcji w postaci swego rodzaju abonamentu na suplement. Część nierzetelnych sprzedawców (i producentów) posuwa się wręcz do oferowania fałszywek czyli produktów zawierających Acai w śladowych ilościach, nie zawierających ich w ogóle, bądź też sprzedawanych pod znanymi i popularnymi markami, choć z markami tymi nie mają nic wspólnego.

Co kupować, gdzie kupować i za ile?

Jeśli kupować to tylko sprawdzone produkty znanych firm. Bodaj najważniejsze i najbardziej miarodajne są w tej chwili informacje o składzie. Wielu producentów informuje o nim ogólnikowo, wielu skład ukrywa. Przeprowadzając analizę rynku na potrzeby tego rankingu stwierdziliśmy, że ceny dobrych suplementów mieszczą się w ściśle określonym przedziale, a producenci, którym autentycznie zależy na satysfakcji klientów podają nie tylko informacje o zawartych w preparatach dodatkach, ale i szczegółowy wykaz składników łącznie z danymi ilościowymi. Na tej podstawie, oraz biorąc pod uwagę fakt, iż jagody Acai poszukiwane są najczęściej w związku z odchudzaniem, uznaliśmy, że najlepszym produktem stworzonym na ich bazie jest Slimette - wyjątkowa mieszanka wielu aktywnych składników, z jagodami Acai na czele.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy choć kilka waszych wątpliwości, a przynajmniej wyjaśniliśmy, dlaczego rynek suplementów z Acai wygląda tak, a nie inaczej.

Jeżeli zależy Ci na jakości i skuteczności działania koniecznie wypróbuj Slimette. Jeśli z jakichś względów suplement ten Ci nie odpowiada, wypróbuj inne produkty z rankingu. Jest ich wiele, tak więc jest w czym wybierać.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Slimette 179,99 zł kapsułki Slimette.pl 5/5
2. Acai Berry Select 179,99 zł kapsułki AcaiBerrySelect.pl 4/5
3. Acai Berry Pure 144 zł kapsułki VitaLab.pl 3/5
4. Forza T5 Super Strenght 39,67 EUR kapsułki AstroNutrition.com 3/5
5. Acai Advantage 34,95 USD kapsułki Shop.HealthyChoiceNaturals.com 2/5